Darmowy transport od zamówień powyżej 2000 zł | Masz aż 14 dni na zwrot
Produkt
kolekcja milano
Nowy Milano Łóżko Zobacz większe

Milano Łóżko

80 Przedmioty

In stock

Cena (brutto):

747,00 zł

szt.


Specyfikacja
Szerokość 169 cm
Głębokość 200 cm
Wysokość 100 cm
Powierzchnia Spania 160/200 cm
Ilość Paczek 3 szt.
Informacje o produkcie

  • Kolorystyka: San Remo Sand / Szary
  • Korpus płyta laminowana grubości 16 i 28 mm
  • Korpus oklejony obrzeżem ABS (ABS to skrót od nazwy specjalnego tworzywa, kopolimer przemysłowy, odporny na uszkodzenia mechaniczne)
  • Łoże posiada stelaż pod materac
  • Meble zapakowane w paczkach do samodzielnego montażu. W paczkach znajduje się instrukcja montażu oraz niezbędne akcesoria.
  • Istnieje możliwość zakupu materaca. Opis poszczególnych materacy poniżej  
  • Dwa lata gwarancji producenta
  • Możliwość wysyłki za granice 

 Opis poszczególnych materacy

Materac Fantasy

W materacu zastosowana została sprężyna bonellowa jest to system sprężyn połączonych ze sobą drutem, który powoduje elastyczność powierzchni materaca tzn. stosunkowo niewielki obciążenie wywołuje nieznaczny opór sprężyn. Większy nacisk wywołuje zwiększenie siły wypierania, dzięki czemu sprężyna bonellowa nadaje się do różnych ciężarów ciała.

59478e40d5fd7SK120.jpg

Materac SuperB

Materac SuperB to sprężyny kieszeniowe - każda umieszczona jest w oddzielnej, wykonanej z tkaniny kieszonce, co powoduje wyeliminowanie odgłosu uginania. Wysokość otuliny sprężyny jest dobrana tak, aby zapewniała sprężystość na całej powierzchni. W materacu zastosowano 7 strefowe kieszenie o zróżnicowanych strefach twardości co pozwala na dokładne dopasowanie się materaca do krzywizn kręgosłupa.

59478e40d5fd7SK120.jpg

Materac Fancy

Materac Fancy to sprężyna kieszeniowa ze 7 strefowymi kieszeniami i matą z kokosa. Każda sprężyna kieszeniowa jest umieszczona w oddzielnej kieszonce co powoduje wyeliminowanie odgłosu uginania. W materacu zastosowano 7 strefowe kieszenie o zróżnicowanych strefach twardości co pozwala na dokładne dopasowanie się materaca do krzywizn kręgosłupa.
Połączone za pomocą włókniny nie zakłócają wzajemnie swojej pracy i działają punktowo na poszczególne parte ciała. Dodatkowo w materacu zastosowano matę z kokosa - surowiec posiada właściwości termiczne i zapewnia właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca.Włókno materaca jest lekkie, przewiewne i antyalergiczne. Cechuje je wysoka elastyczność, pochłania wydzielany pot i wilgoć panującą w otoczeniu.

59478e40d5fd7SK120.jpg

Produkty

Podobne