Darmowy transport od zamówień powyżej 2500 zł | Masz aż 14 dni na zwrot
Wysyłka i płatności

TRANSPORT

Zamówione meble dostarczamy na terenie Polski własnym transportem lub zlecamy transport sprawdzonym firmom transportowym. Dostawy realizujemy od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 do 24:00.

Transport na terenie całego kraju w jednej nie zmiennej cenie 80 zł

Prowadzimy również transport do krajów: Belgia, Holandia, Szwajcaria, Luksemburg, Austria, Czechy, Niemcy w cenie 500 zł

TERMIN DOSTAWY

"Meble twarde, takie jak na przykład meblościanki czy sypialnie, często znajdują się w magazynie, dlatego też czas realizacji jest stosunkowo krótki. Termin dostawy na meble tapicerowane wynosi od 2 do 8 tygodni. Bardzo prosimy o kontakt w sprawie terminu realizacji na meble tapicerowane."

PŁATNOŚCI

Za zamówione w naszym sklepie produkty, można zapłacić przelewem bankowym, za pośrednictwem platformy Przelewy24 (przelew online i karta płatnicza). Dodatkowo istnieje możliwość zapłaty gotówką przy odbiorze przesyłki ( u Kierowcy ).

Płatność tradycyjnym przelewem bankowym odbywa się na unikalny numer rachunku bankowego. Numer ten znajduje się w podsumowaniu zamówienia oraz w wiadomości z potwierdzeniem zamówienia. Jest również widoczny w szczegółach danego zamówienia po zalogowaniu się na konto klienta.

1

Płatność przelewembankowym

2

Płatność u kierowcy

3

Płatność elektroniczna

SYSTEM RATALNY

Wszystkie osoby, mają możliwość dokonania zakupu w naszym sklepie korzystając z płatności ratalnej w systemie Santander Raty. Aby uzyskać szczegółów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego 782 705 101 lub 661 744 018.

wniosek_2.jpg

DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ